مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید میگو پرورشی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید ...

میگو پرورشی را در چه زمانی برداشت می کنند؟فروش مستقیم میگو پرورشی ایران

بازار خرید میگو پرورشی ایران بسیار بزرگ و گسترده است. زیرا برای این محصول مشتری های بسیار زیادی در کشور ما وجود دارد. مصرف کنندگان میگو تمایل دارند تا از خواص بسیار زیاد این ماده غذایی بهره مند گردند و به همین دلیل به صورت دوره ای اقدام به خرید آن می نمایند.

بازار خرید میگو پرورشی ایران

میگو پرورشی را در چه زمانی برداشت می کنند؟

میگو پرورشی را در چه زمانی برداشت می کنند؟ چندین ویژگی رفتاری میگو وجود دارد که می تواند در هنگام برداشت مفید باشد. آن ها شب ها به دنبال غذا در حوضچه حرکت می کنند. آنها به نور جذب می شوند. آنها با حرکت آب تحریک می شوند. هنگامی که آب در حوضچه قرار می گیرد، میگو فعال می شود، در حوضچه شنا می شود. میگوهای بزرگتر تمایل طبیعی به مهاجرت به آب های عمیق تر دریایی دارند. بیشتر گونه های میگو در طول ماه جدید و ماه کامل فعال هستند.

برداشت جزئی در برخی از سیستم های مدیریتی که فقط میگوهای بزرگ در آن گرفتار می شوند و میگوهای کوچکتر در حوضچه باقی می مانند تا بزرگتر شوند، مفید است. میگو به طور معمول دارای سرعت رشد متفاوتی است که بعضی از آن ها بسیار سریعتر از سایرین رشد می کنند. قبل از برداشت محصول اصلی می توان به صورت انتخابی این افراد بزرگ را برداشت کرد.

تله های مانع که در اطراف لبه استخر قرار گرفته اند بسیار مؤثر هستند. تله نوع سنتی ساخته شده از صفحه های بامبو خوب است اما دو عیب دارد. اول اینکه، بیشتر این تله ها کف ندارند، بنابراین یک کارگر باید میگو را با توری صید کند. دوم، تهیه دهان با اندازه صحیح دشوار است. اگر دهانه خیلی بزرگ باشد، خرچنگ ها می توانند وارد دام شوند و بسیاری از میگوها را می خورند یا به آنها آسیب می رسانند. اگر دهانه خیلی کوچک باشد، میگو به دام نمی رود. بهتر است اگر یک تله قاب سفت و سخت با کف ساخته شده باشد. در اندونزی از تله های میگو نوع fyke ساخته شده از صفحه های بامبو با قسمت داخلی در انتهای گیربکس استفاده می شود. باید به اندازه‌ای باشد که یک یا دو مرد بتوانند آن را بلند کنند، میگو را بیرون بکشند و دوباره آن را در حوضچه قرار دهند. دهانه های دیواره های تله باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا در صورت تمایل برداشت جزئی، میگو بتواند فرار کند. دهانه باید عرض 4 سانتی متر باشد. سیم یا رشته باید به فاصله 4 سانتی متر در سراسر دهان قرار گیرد تا از ورود خرچنگ ها به داخل تله جلوگیری شود.

این نوع دام باید در شب صید شود. طعمه لازم نیست. یک لامپ نفت سفید کوچک که در بالای تله قرار دارد، میگوهای بیشتری را به خود جذب می کند. اگر تعداد میگو در حوضچه زیاد باشد، تله باید به صورت دوره ای در طول شب تخلیه شود. اگر میگوهای زیادی در دام گیر بیایند، بخشی از آنها می میرند و تا صبح خراب می شوند و در وضعیت نامناسبی قرار می گیرند.

برای برداشت میگو می توان از شبکه های چدنی، شبکه بالابر و شبکه های دریایی استفاده کرد. با قرار دادن طعمه یا مواد غذایی در منطقه ماهیگیری، استفاده از آنها می تواند موثرتر شود. اگر ماهیگیری در شب انجام شود، می توان از چراغ ها برای جذب میگو استفاده کرد.

در تایوان چین از دنده برقی دستی برای برداشت میگو استفاده می شود. چرخ دنده از یک باتری و دو قطب بامبو تشکیل شده است. یکی از قطبها به یک نوک فلزی مجهز شده است و دیگری دارای یک حلقه استیل با توری متصل است. نوک فلزی توسط سیمها به آند باتری و حلقه فولادی به کاتد وصل می شود. باتری در کوله پشتی و یا در یک قایق کوچک حمل می شود و اپراتور هنگام حرکت از درون حوضچه یک قطب را در هر دست نگه می دارد. وقتی چرخ دنده روشن است، یک میدان الکتریکی بین دو قطب تشکیل می شود. با دریافت یک تحریک الکتریکی، میگو از آب پرش می شود و در تور گرفتار می شوند. از این چرخ دنده برای برداشت کامل استخرهای بزرگ استفاده شده است.

بیشتر گونه های میگو با استفاده از بنتکی که در دروازه اسلایس قرار دارد و گرفتن میگو در هنگام شنا کردن از حوضچه با آب جاری می توان به طور مؤثر برداشت کرد. بهترین زمان برای انجام این نوع برداشت، شب هنگام ماه جدید یا ماه کامل است.

فروش مستقیم میگو پرورشی ایران

فروش مستقیم میگو پرورشی ایران میگو یکی از غذاهای اصلی در کشور ما به شمار می آید. این ماده غذایی سرشار از فسفر است و به این دلیل است که تعداد زیادی از مشتری ها تمایل به خرید آن دارند. فروش میگو ایران به صورت مستقیم انجام می شود و امکان خرید میگو پرورشی با کیفیت را برای همه فراهم آورده است.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید