مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین عرضه کننده میگو پرورشی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید ...

میگو پرورشی چیست؟میگوی پرورشی در ایراناعلام قیمت میگو پرورشی عمده
میگو پرورشی عمده

بهترین راه تهیه میگو پرورشی عمده، خرید مستقیم و بدون واسطه آن از پرورش دهنده می باشد. میگو پرورشی عمده بهترین روش خرید میگوست زیرا در اینصورت خریدار نیاز به پرداخت هزینه کمتری دارد. سایت ما خرید بدون واسطه را برای شما فراهم آورده است.

میگو پرورشی عمده

میگو پرورشی چیست؟

میگو پرورشی عمده

میگوها از خانواده سخت پوستان دریایی هستند و تنها بخش کمی از آنها در آبهای شیرین زندگی می کنند. به دلیل تقاضای فراوان و محبوبیت بالای میگو در جهان، صید میگو پاسخگوی نیاز روز بازار نیست. به همین دلیل فکر پرورش میگو از سالیان دور در ذهن مردم دنیا جرقه زد.
آسیایی ها از اولین مردمانی بودند که اقدام به تولید میگو پرورشی عمده نمودند. اولین کشور آسیایی که در ۴۰ سال پیش اقدام به پرورش میگو نمود تایلند می باشد.

در خلیج فارس گونه های مختلف میگو زندگی می کنند که تنوع بالایی دارند. اما گونه میگو پرورشی هیچ یک از گونه های میگوی خلیج فارس نمی باشد بلکه گونه وانامی (سفید غربی) است که بومی ایران نمی باشد. رنگ میگو پرورشی به رنگ سفید یا سبز زیتونی است که بعد از پخت به رنگ صورتی در می آید.

میگوی پرورشی در ایران

میگو پرورشی عمده

کویت و بحرین از اولین کشورهای پرورش دهنده میگو در حاشیه خلیج فارس بودند. پرورش تجاری میگو در ایران از اوایل دهه ۷۰ آغاز گردید و در سالهای اخیر پیشرفت های زیادی کرده است.
امروزه پرورش میگو زمین های لم یزرع جنوب را به سود آورترین مناطق ایران تبدیل کرده است. با توجه به پتانسیل بالای منطقه جنوب ایران در پرورش میگو، زمینه اشتغال هزاران نفر فراهم شده است.

برای پرورش میگو ابتدا استخرهایی به ارتفاع ۲ متر را آماده می کنند. سپس آب دریا را توسط کانالهایی به استخرها هدایت کرده و استخرها را با آنها پر می کنند. برای جلوگیری از ورود موجودات ناخواسته، در دهانه ورودی کانال ها توری نصب می کنند. سپس لاروها را از محل تکثیر توسط کیسه های نایلونی و یا مخازن حمل و نقل به استخر منتقل کرده و در زمان مناسب رهاسازی می کنند.
برای افزایش بازدهی پرورش، هوادهی با دستگاههای مختلفی به استخرها انجام می گیرد.

میگو پروشی عمده

اعلام قیمت میگو پرورشی عمده

میگو پرورشی

همانطور که گفته شد میگویی که در ایران پرورش داده می شود میگو وانامی است. علت این امر مقاومت بالای این نوع میگو در برابر بیماری ها نسبت به گونه سفید هندی می باشد (گونه سفید هندی سابقا در ایران به عنوان میگو پرورشی استفاه می شد.)
قیمت میگو پرورشی عمده با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد. از آنجا که محدودیت در پرورش میگو فقط محدودیت در تعداد استخرها می باشد، از این رو قیمت میگو پرورشی عمده نسبت به میگو دریایی که محدودیت منابع دارد، پایین تر می باشد.
شما می توانید از قیمت میگو پرورشی عمده از طریق فروشگاههای محل زندگی خود و یا از طریق سایتهای فروش عمده میگو اطلاع پیدا کنید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید