مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع میگو دریایی بوشهر به صورت عمده و تازه

آنچه در این مقاله می خوانید ...

میگو دریایی بوشهر را در چه فصلی و چگونه صید می کنند؟چگونه میگو دریایی تازه را تشخیص دهیم؟آخرین قیمت فروش عمده میگو در بوشهر را از کجا بدست آوریم؟
میگو دریایی بوشهر

فصل صید میگو دریایی بوشهر چه زمانی است؟ میگو دریایی چگونه صید می شود؟ مشخصات میگو دریایی چیست؟ میگو دریایی را چگونه نگهداری کنیم؟ تشخیص میگو دریایی سالم چگونه انجام می شود؟ قیمت فروش عمده میگو را چگونه بدست آوریم؟ با ما در مقاله زیر همراه باشید تا جواب سوالات خود را بیابید.

میگو دریایی بوشهر

میگو دریایی بوشهر را در چه فصلی و چگونه صید می کنند؟

میگو دریایی بوشهر

میگو یکی از برترین غذاهای دریایی است که بازار داغی در ایران و جهان دارد. این آبزی جزو خانواده سخت پوستان بوده و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.
میگو به دلیل سبک بودن گوشتش می تواند مورد مصرف غذایی افراد در سنین مختلف قرار گیرد.
فصل صید میگو دریایی بوشهر در تابستان آغاز شده (معمولا از ۳۰ تیرماه) و تا اواسط مهر ماه ادامه می یابد. صید میگو تا زمانی ادامه می یابد که صید هر لنج صیادی به زیر ۴۰ کیلوگرم در روز برسد. تقریبا ۹۰ درصد میگوی دریایی بوشهر از نوع ببری سبز است که مرغوب ترین نوع میگو خلیج فارس به حساب می آید.

میگو دریایی بوشهر
میگو در دریا به روش ترال صید می شود. ترال به گونه ای از صید آبزیان گفته می شود که بوسیله تور ماهیگیری بزرگی که به شکل مخروط است انجام می شود. این تور ماهیگیری که ترال نامیده می شود به دنبال شناور و در بستر دریا کشیده می شود. در حال حاضر تنها راه صید میگو به روش ترال می باشد و راه دیگری وجود ندارد. لازم به ذکر است که صید ترال از روشهای صیدی می باشد که اثرات نامطلوبی روی محیط زیست دارد.

میگو دریایی

میگو دریایی

چگونه میگو دریایی تازه را تشخیص دهیم؟

میگو دریایی بوشهر

میگو از غذاهای دریایی است که سالم و تازه بودن آن تاثیر مهمی در سلامتی انسان دارد. این خوراکی دریایی به شدت مستعد فساد است. رعایت نکردن موارد بهداشتی و نکات نگهداری آن، منجر به فاسد شدن آن می شود.
مسمومیت غذایی میگو می تواند به شدت خطرناک باشد. ازین رو تشخیص میگوی سالم در هنگام خرید آن، بسیار مهم است. در میگوی سالم، سر به محکمی به بدن چسبیده است و گوشت آن سفت می باشد. همچنین میگوی سالم بوی دریا می دهد در صورتی که میگوی فاسد بویی شبیه آمونیاک و یا تخم مرغ گندیده می دهد.
میگویی که به درستی نگهداری و سردسازی نشده باشد، فساد آن از سرش آغاز می گردد لذا برای نگهداری میگو ابتدا قسمت سر را جدا می کنند. نقاط سیاهی که در سر میگو وجود دارد، نشان دهنده نگهداری میگو در شرایط نامناسب است.
میگو بعد از انجماد زدایی باید به سرعت مصرف شود در غیر اینصورت رنگ آن سیاه شده و فاسد می گردد.
توصیه می گردد همیشه میگو را با پوست خریداری کنید زیرا راههای تشخیص میگو تازه از مانده، با جدا کردن پوست آن از بین می رود. همچنین میگو را برای نگهداری در فریزر و سردخانه با پوست و به صورت سرکنده نگهداری می کنند تا دیرتر فاسد شود. دلیل این امر آن است که دستگاه گوارش میگو در سر آن قرار دارد و اولین جایی که شروع به فاسد شدن می کند سر آن است.

آخرین قیمت فروش عمده میگو در بوشهر را از کجا بدست آوریم؟

میگو دریایی بوشهر

فروش میگو بوشهر در فصل تابستان و ماههای مرداد و شهریور انجام می شود. اوج فروش میگو در استانهای جنوبی، فصل تابستان می باشد.
میگو دریایی بوشهر مرغوب ترین نوع میگو در کشور است. این نوع میگو علاوه بر مصارف داخلی، به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. فروش عمده انواع میگو یکی از روشهای خریدن ارزان آن می باشد. به دلیل اینکه قیمت میگو دریایی بوشهر سال به سال تغییر می کند، نمی شود قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت و باید منتظر شروع فصل صید و ارائه میگو به بازار باشیم.
شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت میگو دریایی بوشهر، به فروشگاههای زنجیره ای محل سکونت خود مراجعه کنید و یا قیمت را از سایتهای اینترنتی دریافت کنید.
مشاوران فروش ما می توانند شما را از آخرین تغییرات بازار میگو مطلع نمایند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید