مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع میگو هرمزگان پرورشی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید ...

فصل برداشت میگو پرورشی در هرمزگانتکثیر و توزیع میگو پرورشی هرمزگان به بازار

در میان غذاهایی دریایی به جرات می توان گفت که میگو یکی از پر طرفدارترین و دوست داشتنی ترین نوع این غذاها می باشد. امروزه میگو به دو صورت دریایی و یا پرورشی در بازار وجود دارد، که برای خرید میگو پرورشی هرمزگان می توان به مرکز توزیع میگو هرمزگان پرورشی در ایران مراجعه کرد. با مراجعه به این مرکز می توان انواع این میگوها را به صورت عمده و با قیمت بسیار ارزان تر و مناسب تر خریداری کرد.

توزیع میگو هرمزگان پرورشی در ایران

فصل برداشت میگو پرورشی در هرمزگان

فصل برداشت میگو پرورشی در هرمزگانیکی از بهترین و مرغوب ترین نوع میگو پرورشی در ایران، میگو پرورشی هرمزگان است که در این منطقه پرورش داده می شود. فصل برداشت انواع میگوهای پرورشی در استان هرمزگان از اوایل تیر ماه آغاز می شود و معمولا تا پایان دی ماه ادامه دارد. بنابراین می توان گفت که فصل مناسب برای برداشت میگو پرورشی در ایران فصل تابستان و پاییز می باشد. در این دو فصل بیشتر پرورش دهندگان اقدام به برداشت انواع میگوهای پرورشی خود و عرضه آن به بازار داخلی و خارجی می کنند. استان هرمزگان یکی از مهم ترین و اصلی ترین استان هایی هستند، که به تولید میگو و پرورش آن می پردازند. در این استان در حدود ۲ هزار ۱۲۶ هکتار مزرعه برای پرورش میگو وجود دارد، که از این مزارع در حدود ۴ هراز تن میگو بر داشت می شود. البته این مقدار هر ساله بیشتر می شود و با سرمایه گذاری بیشتر و همراهی نهادها و سازمان های مربوط می توان میزان و حجم این تولید را افزایش داد.

به دلیل شرایط آّب و هوایی خاصی که استان هرمزگان دارد، این استان اولین و نخستین استانی است، که امروزه میگو پرورشی را در دو دوره در سال برداشت می کند. این میگوها علاوه بر بازارهای داخلی به بازارهای خارجی از جمله کشورهای کره جنوبی، امارات متحده عربی، و کشورهای اروپایی صادر می شود. امروزه در بیشتر شهرستان های این استان تولید و تکثیر میگو به صورت گسترده انجام می شود.

تکثیر و توزیع میگو پرورشی هرمزگان به بازار

تکثیر و توزیع میگو پرورشی هرمزگان به بازار یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع میگو پرورشی در بازار، میگو هرمزگان است. این نوع میگو به صورت گسترده تکثیر و در بازار توزیع می شود. ولی با این وجود برای این که بتوان به صورت کامل به نیازهای بازار داخلی پاسخ داد و بر میزان و حجم صادرات این میگوها در بازارهای جهانی افزوده شود، نیاز به سرمایه گذاری بیشتر و همراهی نهادها و سازمان های مربوطه است، تا با ایجاد تسهیلات بیشتر امکان پرورش و تکثیر بیشتر این میگوها را فراهم کنند. امروزه تنها بخش کوچکی از ظرفیت استان هرمزگان به پرورش و تولید این نوع میگوها اختصاص دارد، که این ظرفیت می تواند بسیار افزایش یابد.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید