مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید میگو پرورشی جنوب

آنچه در این مقاله می خوانید ...

تفاوت میگو پرورشی و دریاییفروش میگو پرورشی جنوب

تولید میگو پرورشی جنوب در کشور ما به دلیل ظرفیتهایی که وجود دارد، از رونق فراوانی برخوردار است. بسیاری از افراد با ایجاد مراکز پرورشی استاندارد و رعایت اصولی که در این باره وجود دارند، سودآوری خوبی را نصیب اقتصاد کشور می نمایند.تولید میگو پرورشی جنوب

تفاوت میگو پرورشی و دریایی

تفاوت میگو پرورشی و دریایی خواستگاه میگوها دریاست و گونه های بسیار متنوعی از آنها در آبهای شور و یا شیرین یافت می شود. در کشور ما دریای عمان و خلیج فارس، محل پیدایش گونه های گرمسیری میگو می باشد. صید میگوهای دریایی از جمله مشاغلی ست که برخی ساکنان این مناطق بدان مشغول هستند.
در مقابل میگوهای دریایی، چندین سال است که نمونه های پرورشی نیز تکثیر شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این کار از صدها سال پیش در کشورهای جنوب آسیایی به صورت سنتی رواج داشته و هم اکنون به شکل صنعتی ادامه یافته است.
از آنجایی که ایران شرایط بسیار مستعدی برای پرورش این آبزی دارد، مطالعات زیادی در این باره صورت گرفته و این حرفه از دهه هفتاد به بعد به صورت جدی پیگیری شده است.
مشتریان در بازار خرید و فروش آن می توانند از میان گونه های دریایی و پرورشی یکی را انتخاب کنند؛ که البته از نظر خواص و فواید هر دو برای سلامت بدن عالی هستند اما در ویژگیهای ظاهری گفته می شود رنگ میگو دریایی صورتی و رنگ نمونه های پرورشی روشنتر است. به گفته برخی صاحبنظران این تفاوت رنگی ربطی به پرورشی بودن ندارد و به گونه میگو مربوط می شود. در هر صورت میگوها پس از پخته شدن رنگ روشن متمایل به صورتی خواهند داشت.
نکته دیگری که در تفاوت این دو می توان گفت وجود یک رگ اضافی در زیر شکم میگوهای پرورشی می باشد. همانطور که می دانید میگوها یک رگ پشت کمر دارند که در زمان پاک کردن گرفته می شود؛ اما در انواع پرورشی یک رگ دیگر هم هست؛ البته باز هم در این باره باید گفت میگوها هر دو رگ را دارند. رگ پشت کمر به دستگاه گوارش آنها متصل بوده و رگ زیر شکم نیز رگ عصبی میگو می باشد. منتها در میگوهای پرورشی، به دلیل فضایی که در آن رشد کرده و همچنین نوع این میگوها، رگ دوم به صورت مشخص دیده و جدا می شود.

فروش میگو پرورشی جنوب

فروش میگو پرورشی جنوب میگو از جمله آبزیانی ست که گوشت آن بسیار غنی و سرشار از پروتئین می باشد. املاح معدنی دیگر مانند کلسیم و فسفر به میزان زیادی در این خوراک وجود دارد؛ حتی بیشتر از گوشت دام و طیور.
تولید میگو جنوب با استفاده از تکنولوژیهای روز و بهره گیری از تجارب کارشناسان در این زمینه سالهاست که به فعالیت اشتغال دارد.
بسیاری از افرادی که از مزایا و خواص این خوراکی کم نظیر آگاهی دارند، استفاده از آن را در برنامه غذایی خود جای داده اند. خرید میگو جنوب می تواند به خوبی نیاز بدن به ویتامین و مواد مغزی را تامین کند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید