مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید میگوی صادراتی عمده بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بازارهای فروش میگو صادراتی ایرانقیمت خرید میگوی صادراتی ایران بصورت عمده
خرید میگوی صادراتی

خرید میگوی صادراتی به صورت عمده از جنوب کشور دارای فواید بسیاری از نظر مالی و کیفی می باشد. استانهای جنوبی به دلیل نقش تامین کنندگی بالایی که در صید و پرورش میگو بازی می کنند، به عنوان یک مرجع بزرگ خرید میگوی صادراتی محسوب می گردند.

خرید میگوی صادراتی

بازارهای فروش میگو صادراتی ایران

خرید میگوی صادراتی

میگوها از جانوران آبزی می باشند که در آبهای شور و شیرین زندگی می کنند و در مناطق مختلفی از جهان وجود دارند. این آبزی قابلیت پرورش در مناطق ساحلی را نیز دارد. به دلیل سود بسیاری که از فروش میگو پرورشی عاید تولید کنندگان و پرورش دهندگان آن می شود، افراد زیادی اقدام به پرورش آن می کنند.

بسیاری از میگوی پرورش یافته در ایران، راهی بازارهای صادراتی می شود و فقط مقدار اندکی در بازارهای داخلی برای فروش عرضه می گردد. به دلیل کیفیت بالایی که میگو صادراتی ایران دارد، در جهان مشتریان زیادی خواهان آن هستند.
میگو صادراتی ایران بدون طی کردن مسافتهای طولانی به کشورهای همسایه صادر می گردد. این میگو همچنین به بازارهای آسیایی نیز عرضه می گردد. کشورهای امارات متحده عربی، عمان، ترکیه و روسیه در همسایگی ایران جزء کشورهایی هستند که خریدار میگوی صادراتی ایران به شمار می روند. در آسیا نیز کشورهایی از قبیل ویتنام، کره جنوبی، چین، تایلند و مالزی از مشتریان میگوی پرورشی ایران هستند.

میگوی صادراتی ایران با پاس کردن استانداردهای لارم به کشورهای اروپایی نیز صادر می گردد. خرید میگوی صادراتی از طریق کشورهای اروپایی نظیر فرانسه، اسپانیا و ایتالیا صورت می گیرد.

قیمت خرید میگوی صادراتی ایران بصورت عمده

خرید میگوی صادراتی

به دلیل کیفیت بی نظیر میگوی کشورمان، خرید میگوی صادراتی از کشورهای مختلفی انجام شده و بازار پر رونقی در فصلهای برداشت میگو در کشور ایجاد می گردد.
قیمت میگوی صادراتی ایران در بازارهای جهانی بین ۴ تا ۶ دلار تعیین شده است که با توجه به قیمت بالای دلار، می تواند به عنوان یک منبع ارزآوری به کشور مورد توجه قرار گیرد.

برای دسترسی به میگو در تمام فصول سال نیاز است که میگو ذخیره سازی شود بنابراین باید آن را به صورت منجمد شده خریداری نمود. از این رو در تمام سال امکان دسترسی به میگوی تازه فراهم نیست و روشهای نگهداری میگو به صورت مطلوب و به گونه ای که طعم، مزه و ارزش غذایی آن بدون تغییر بماند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
در اصطلاح به شرکتهایی که قدرت ذخیره سازی و فرآوری آبزیان از جمله میگو را دارند، شرکتهای عمل آور گفته می شود. این شرکتها میگو را در شکل و سایزهای مختلف بسته بندی نموده و صادر می کنند.

قیمت خرید میگوی صادراتی ایران در صورت خرید در حجم بالا و بصورت عمده ارزان تر می باشد. اگر به دنبال خرید میگوی پرورشی صادراتی با قیمت ارزان می باشید، سایت شرکت ما میگو را به صورت مستقیم و با کیفیت بالا در بازار عرضه کرده و در بسته بندی های مناسب آماده صادرات می کند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید