مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید میگو خیلی ریز مخصوص خوراک

آنچه در این مقاله می خوانید ...

کاربرد میگو ریز در آشپزیانواع میگو ریز موجود در بازار

میگو خیلی ریز کاربرد گسترده ای دارد و ما آن را با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای عرضه می کنیم جهت خرید میگو خیلی ریز مخصوص خوراک می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

خرید میگو خیلی ریز مخصوص خوراک

کاربرد میگو ریز در آشپزی

کاربرد میگو ریز در آشپزیکاربرد میگو ریز به جایی محدود نمی شود و استفاده گسترده ای در آشپزی دارد انواع غذاهایی که با میگو درست می شوند بسیار زیاد است مثلاً میگو خورشتی یک غذای فوق العاده با آن درست می شود. به عنوان مثال قارچ شکم پر با میگو یا غذای دلچسب خرچنگ پخته و میگو از کاربردهای میگو ریز در آشپزی می باشد همچنین غذای لذیذ برنج اسپانیایی با میگو یا نودل کدو به همراه میگو از کاربردهای دیگر میگو در آشپزی می باشد.

انواع میگو ریز موجود در بازار

انواع میگو ریز موجود در بازارانواع میگو ریز در بازار عرضه می‌شود که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

میگوهای سفید: این ها در طرف شیرین تر هستند ، اما تمایل دارند که طعم آن را از میگوهای صورتی طعم تر نشان دهند.  همچنین میگوهای سفید چینی و میگوهای سفید مکزیکی نیز وجود دارند که از گونه های زراعی و صید شده وحشی نیستند (معمولاً پایدارتر).

 میگو صورتی: این بچه های کمی صورتی هستند که معمولاً در پشت پیشخوان غذاهای دریایی خواهید دید.  آن ها هنگام خام صورتی هستند ، از این رو این نام را نشان می دهد.

 میگوهای صخره ای: در حالی که آنها در پوسته های سخت شروع به کار می کنند ، معمولاً قبل از فروش ، آن ها را از بین نبرید.  آن ها اغلب به دلیل بافت محکم آنها با خرچنگ مقایسه می شوند ، و می توانید آنها را به عنوان پروتئین مقرون به صرفه تر جایگزین خرچنگ کنید.

 میگو قهوه ای: آنها نسبت به سایر میگوها با گوشت دارای بافت محکم تری هستند که وقتی پخته می شوند ، کمی قرمزتر از میگوهای سفید هستند.  میگوهای قهوه ای دارای طعم نسبتاً متنوعی هستند که به رژیم غذایی آنها بسیار وابسته است.  آنها می توانند یکنواخت باشند ، عطر و طعم خاکی یا محکم داشته باشند ، شیرینی ملایمی داشته باشند ، یا می توانند عطر و طعمی با ید مانند ملایم و ملایم داشته باشند.  به نظر می رسد که این عطر و طعم معمولاً به دلیل بروم (که ظاهراً طعمی مشابه دارد) دارد و منشأ برم رژیم غذایی کرمهای دریایی پلی چت ، به ویژه از مناطقی با کف دریا گل آلود است.

 این ارگانیسم ها به طور طبیعی از نظر بروم سرشار هستند و این عطر و طعم را به میگوهایی که از آن ها تغذیه می شوند منتقل می کنند.  با این حال ، طعم بین خوراک فاصله می یابد ، به این معنی که اگر میگو تازه هنگام تغذیه به پایان رسید تغذیه شود ، این عطر و طعم  دلچسب تر خواهد بود

 میگوهای قرمز رویال: نام آنها به رنگ قرمز روشن است ، به دلیل عطر و طعم غنی و بافت محکم ، اغلب با خرچنگ مقایسه می شوند.

 میگوهای ببر: این غذاهای کوچک با نوارهای خود مشخص می شوند و در واقع می توانند بسیار بزرگ شوند ، اما تمایل به کشاورزی دارند و خیلی پایدار نیستند

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید