مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش آنلاین انواع میگو خلیج فارس

آنچه در این مقاله می خوانید ...

فروش عمده میگو خلیج فارس در سایزهای مختلف
میگو خلیج فارس

سفارش انواع میگو خلیج فارس به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت ما امکان پذیر می باشد. برای خرید میگو خلیج فارس در انواع نژادهای خوراکی این آبزی، می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.

تا کنون بیش از ۱۰ گونه میگو در خلیج فارس شناسایی شده است. این میگوها از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و همچنین کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیایی و اروپایی به دنبال خرید آن می باشند.

خرید گونه های مختلف میگوی خلیج فارس توسط مردم کشورمان و در بازار داخلی کشورمان نیز از استقبال خوبی برخوردار می باشد. مردم جنوب سالهاست که این آبزی را به عنوان یکی از غذاهای اصلی به مصرف می رسانند.

آنها میگو دریایی خلیج فارس را در فصل صید (مرداد ماه) خریداری نموده و پس از جدا کردن سر میگو، به اندازه مصرف یک سال خود میگو را در فریزر ذخیره می کنند. این امر به دلیل آن است که میگو خلیج فارس تنها در فصل تابستان صید می شود.

فروش عمده میگو خلیج فارس در سایزهای مختلف

میگو خلیج فارس

خرید و فروش میگو خلیج فارس در بازار آبزیان شهرها و استانهای جنوبی کشورمان صورت می گیرد. شهرهای بوشهر، گناوه، بندرعباس، آبادان و میناب در صید میگوی خلیج فارس پیشتاز بوده و میگو با کیفیت بالا و به صورت تازه در این شهرها یافت می شود.

شاه میگو خلیج فارس نیز از طرفداران بسیاری در داخل و خارج از کشور برخوردار است. اما به دلیل قیمت بالای شاه میگو، فقط افراد خاصی توانایی خرید آن را در داخل دارند و به همین دلیل این محصول بیشتر به کشورهای دیگر صادر می شود.

جهت خرید و فروش میگو خلیج فارس در انواع گوناگون می توانید از طریق بخش مشاوره و فروش همین سایت اقدام نمایید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید