مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش میگو از جنوب با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید ...

میگو دریایی و پرورشی بوشهرقیمت میگو تازه جنوببهترین سایت سفارش میگو از جنوب
سفارش میگو از جنوب

سفارش میگو از جنوب با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال آن به سراسر ایران از طریق سایت ما مقدور شده است. شما می توانید میگوی مورد نیاز خود را از جنوب به صورت تازه در شهری مانند تهران دریافت نمائید. سفارش میگو از بوشهر به صورت عمده، راهی برای تهیه آن به صورت ارزان می باشد.

به دلیل قیمت بالایی که میگو دریایی و پرورشی دارد، بسیاری از مردم توانایی مصرف آن را به صورت مداوم ندارند. از این رو خرید میگو به قیمت ارزان و عرضه آن در بازار به قیمت مناسب، سبب دسترسی بسیاری از مردم طبقه متوسط به این آبزی بسیار ارزشمند و مغذی می شود.

سفارش میگو از جنوب

میگو دریایی و پرورشی بوشهر

سفارش میگو از جنوب

استان بوشهر مهد میگو دریایی و پرورشی در ایران به حساب می آید. بهترین نوع میگوی خلیج فارس در آبهای این استان صید می شود که مصرف داخلی داشته و همچنین به کشورهای دیگر صادر می گردد. ممنوعیت صید میگو در استان بوشهر در اوایل مرداد برداشته می شود و تا اواسط مهرماه ادامه می یابد.

میگو پرورشی بوشهر نیز از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. زمان برداشت میگو پرورشی بوشهر از ابتدای شهریور تا آبان می باشد. میگو پرورشی بوشهر بیشتر به کشورهای دیگر صادر می گردد. کوتاه بودن زمان تکثیر و رشد میگو پرورشی بوشهر یک مزیت اساسی به حساب می آید زیرا در زمان کمتری به بهره برداری می رسد.

قیمت میگو تازه جنوب

سفارش میگو از جنوب

در فصل تابستان و در آبهای ساحلی بوشهر انواع میگوها صید می شود. بنابراین زمان سفارش میگو از جنوب به صورت تازه، تابستان می باشد. نوع میگو عاملی تعیین کننده در قیمت آن می باشد. میگو ببری سبز بهترین نوع میگوی صید شده در خلیج فارس است. بیشترین تراکم این میگو در آبهای ساحلی استان بوشهر می باشد.

اگر خریدار میگو عمده قصد صادرات آن را داشته باشد، باید میگو را در بسته بندی های مناسب قرار دهد. این بسته بندی ها توسط شرکتهای سازنده کارتن های آبزیان تهیه می شوند که باید توانایی مقاومت در برابر تغییرات دمایی را داشته باشند.
گفتنی است که قیمت روز میگو پرورشی صادراتی با توجه به نوسانات قیمت ارز متفاوت می باشد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن ذکر نمود.

بهترین سایت سفارش میگو از جنوب

میگو پرورشی بوشهر

سفارش میگو از بوشهر از طریق مراجعی مانند صیادان و پرورش دهندگان صورت می گیرد. تاجران با خریداری میگو از مراجع مربوطه، این آبزی لذیذ را راهی بازار داخلی و خارجی می نمایند.

برای سفارش میگو از بوشهر در حجم های مورد نظر خود و در بسته بندی های سفارشی، می توانید از طریق سایت ما اقدام به ثبت سفارش نمائید.
مشاوران فروش ما آماده همکاری و ارائه مشاوره در این زمینه به شما می باشند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید