مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع میگو تازه به دبی- بازار خرید و فروش میگو تازه- میگو مارکت

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بررسی بازار صادراتی اماراتانواع میگو صادراتیسایت مرجع  صادرات میگو به دبی
صادرات میگو به دبی

صادرات میگو به دبی با قیمت مناسب از استانهای بوشهر، هرمزگان، خوزستان و سیستان و بلوچستان انجام می شود. این چهار استان مراکز اصلی صادراتی آبزیان را در کشور تشکیل می دهند.

صادرات میگو به دبی

بررسی بازار صادراتی امارات

صادرات میگو به دبی

امارات متحده عربی یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده که شهرتی توریستی، تجاری و اقتصادی دارد. رشد اقتصادی امارات در سالهای اخیر توجه بیشتری را به خود جلب نموده است.
دبی یکی از مهمترین شهرهای تجاری دنیاست و شرکتهای تجاری و تاجران زیادی در آن مشغول به فعالیت می باشند. دبی و کشور امارات یکی از مهمترین مشتریان صادراتی ایران به شمار می روند و میگوی ایران مرتبا به این کشور ارسال می شود.
کشورهای حوزه خلیج فارس یک سوم میگوی صادراتی ایران را خریداری می کنند به طوریکه در سال ۲۰۱۹ مقدار ۳۱۰۰ تن میگو به کشور امارات صادر گردید.

انواع میگو صادراتی

صادرات میگو به دبی

میگو صادراتی ایران شامل میگو سرتیز، میگو ببری سبز و میگو وانامی (سفید) می باشد که بیشترین تراکم را دارند. سایر گونه های میگو به دلیل فراوانی کمتر، بخش کمی از بازارهای صادراتی را تشکیل می دهند. بنابراین صادرات میگو به دبی شامل هر دو نوع میگو دریا و میگو پرورشی می شود. از طرف دیگر انواع میگوهای زیر نیز بازار صادراتی این آبزی را تامین می کنند:

• میگو ریز
• میگو متوسط
• میگو درشت
• میگو خشک شده
• شاه میگو

به دلیل اینکه پرورش میگو دارای هزینه زیادی است بنابراین فروش آن به صورت عمده انجام می گیرد. عمده فروشی شامل عمده فروشی با حجم کم و با حجم بالا می شود. خریدار عمده با حجم کم معمولا شامل فروشگاههای کوچک و تولید کننده ها می شوند.
خریدار عمده با حجم بالا معمولا شرکتهای صادرات میگو را شامل می شوند. این نوع خرید کمترین قیمت ممکن را شامل می شود.

سایت مرجع  صادرات میگو به دبی

صادرات میگو به دبی

میگو از غذاهای دریایی پرطرفدار در جهان به حساب می آید. از این رو صادرات میگو به دبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
بیشترین صادرات میگو کشور مربوط به میگو پرورشی می باشد. پرورش میگو در سالهای اخیر در استانهای هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان رونق بیشتری یافته است.
به دلیل قوانین سخت گیرانه کشورهای وارد کننده میگو، برای صادرات همیشه باید بهترین نوع میگو در نظر گرفته شود. همچنین داشتن تنوع در سبد صادراتی باعث می شود که شانس ما برای بستن قرارداد افزایش یابد.
نظارت بر مراحلی از قبیل حمل و فرآوری میگو با حضور کارشناسان بهداشتی انجام می شود تا محصول مورد نظر در شرایط بهداشتی حمل و فرآوری گردد.
جهت صادرات میگو به دبی می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید