مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم میگو دریایی بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید ...

فرق بین میگو دریایی و پرورشیخرید میگو دریایی بوشهر

میگو دریایی بوشهر جزو بهترین نمونه از میگو های ایرانی است. از همین جهت فروش میگو دریایی بوشهر همواره در حجم بالا انجام می‌ شود و بازار فروش این محصول متقاضیان بسیاری را مجذوب خود می کند. همچنین عرضه مستقیم میگو دریایی بوشهر موجب می ‌شود تا خریداران با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به قیمت ‌های موجود در بازار های فیزیکی، به این میگو مرغوب دسترسی داشته باشند.

عرضه مستقیم میگو دریایی بوشهر

فرق بین میگو دریایی و پرورشی

فرق بین میگو دریایی و پرورشی به طور کلی میگو ها در دو نوع دریایی و پرورشی در بازار موجود هستند که این دو نوع تفاوت هایی با هم دارند که در ادامه مطلب قصد داریم به بررسی تفاوت میان میگو دریایی و پرورشی بپردازیم.

میگوی دریایی همان طور که از نامش پیدا است به صورت طبیعی در دریا زندگی می کند و سپس توسط صیادان صید می ‌شود. اما میگو های پرورشی در مراکز پرورش میگو پرورش داده می شوند که این مراکز آب دریای عمان، خلیج فارس یا خزر را به منطقه پرورش میگو از طریق کانال کشی، منتقل می کنند. در نهایت میکو در محیطی طبیعی پرورش داده می شود.

یکی از تفاوت ‌های این دو نوع میگو ها، نوع رنگ پوست شان است. به گونه ‌ای که پوست میگو هایی که به صورت طبیعی در دریا وجود دارند، صورتی رنگ است. اما میگو هایی که به روش پرورشی تولید می‌ شوند رنگ پوست شان به رنگ سفید یا سبز زیتونی می باشد.

همچنین در فرآیند رشد و پروار کردن گونه های پرورشی میگو ها، از آنتی بیوتیک ها و هورمون های مختلفی استفاده می شود که ممکن است این هورمون‌ ها موجود در بافت گوشت میگو، اثرات نا مطلوبی بر مصرف کننده داشته باشند.

اما نمونه های دریایی هیچ گونه مواد هورمونی در آن ها موجود نیست و در طبیعی ترین حالت به مصرف می‌ رسند. لذا هیچ اثر نامطلوبی بر روی مصرف کننده ندارد.

همچنین برخی از مردم ادعا دارند که میگو های پرورشی در دو قسمت بالا و پایین بدنشان دارای دو رگ هستند. اما نمونه های دریایی فقط یک رگ در پشت شان دارند.

خرید میگو دریایی بوشهر

خرید میگو دریایی بوشهر میگو دریایی بوشهر یکی از بهترین نمونه میگو هایی است از آب های خلیج فارس صید می ‌شود و از خواص و طعم بی نظیری بهره‌ مند می باشد.

خرید میگو دریایی بوشهر به روش های مختلفی امکان ‌پذیر است که یکی از رایج ‌ترین روش‌ های خرید این محصول، خرید مستقیم آن است که خریداران به صورت مستقیم میگو دریایی را از کسانی که به صید این جانور فعالیت دارند، با قیمتی نازل خریداری می کنند.

البته لازم به ذکر است که خریداران هنگام خرید میگو بوشهر باید همواره به مشخصات و ویژگی هایی که نشان دهنده مرغوبیت و تازه بودن میگو می باشد، توجه نشان دهند تا بتوانند بهترین نوع از این خوراکی را خریداری کنند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید