مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده عمده میگو دریایی بندرعباس

آنچه در این مقاله می خوانید ...

خرید و فروش عمده میگو دریایی بندرعباس
میگو دریایی بندرعباس

عرضه عمده میگو دریایی بندرعباس به صورت آنلاین از طریق سایت شرکتهای فروش صورت می گیرد. میگو دریایی بندرعباس به دلیل کیفیت بالایی که دارد همواره مورد توجه مشتریان داخلی و صادراتی بوده است و کارخانه های زیادی کار عمل آوری و بسته بندی آن را انجام می دهند.

غذاهای دریایی اگر به صورت منظم مصرف شوند، نقش بسزایی در پیشگیری از بیماری ها در بدن انسان دارند. میگو که یکی از پر خاصیت ترین غذاهای دریایی به شمار می رود به وفور در آبهای استان هرمزگان و بندرعباس یافت می شود.

خرید و فروش عمده میگو دریایی بندرعباس

صید میگو دریایی بندرعباس هر ساله در مهرماه آغاز شده و برای یک دوره تقریبا ۴۵ روزه تا اوایل آذرماه ادامه می یابد. می توان گفت سالانه بین ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ تن میگو در آبهای هرمزگان صید می گردد. میگوی هرمزگان به مصرف داخلی رسیده و یا به کشورهای دیگر صادر می گردد.

قابل ذکر است که غالب میگوی صید شده در آبهای استان هرمزگان از نوع میگوی موزی می باشد که از انواع میگوهای مرغوب محسوب می شود. میگوی موزی به دلیل داشتن پوسته نازک، نسبت به سایر گونه ها حساس تر می باشد و نیاز به نگهداری بیشتری پس از صید دارد.
از انواع میگو دریایی بندرعباس می توان به میگوی ببری سبز نیز اشاره نمود که البته این نوع میگو صید غالب در آبهای استان بوشهر می باشد اما به مقدار کمی در منطقه بندرعباس صید می گردد.

برای بدست آوردن لیست قیمت میگو دریایی بندرعباس می توانید از طریق سایتهای اینترنتی اقدام نمایید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید