مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده میگو منجمد پرورشی

آنچه در این مقاله می خوانید ...

آموزش پاک کردن میگوخرید مستقیم میگو منجمد پرورشی

یکی از آبزیان دریای جنوب کشورمان میگو می باشد که در فصل خاصی به بازار عرضه می شود فروشندگان میگو با توجه به تجربیات و داشتن اطلاعات کافی در مورد میگو و خواص آن و فصل صید میگو  ، انواع میگو ها ، انواع غذا ها با میگو و … دارند و  اطلاعاتی نیز در مورد میگوی پرورشی که  به صورت منجمد نگهداری می شود و در تمام فصول می توان به آن دسترسی داشت را در اختیار شما قرار می دهند یک فروشنده خوب در مورد آبزیان  بصورت تازه و منجمد و ماهی و میگو منجمد پرورشی و ارائه خدمات به مشتری باید مجرب باشد.

فروشنده میگو منجمد پرورشی

آموزش پاک کردن میگو

آموزش پاک کردن میگو

برای اینکه میگو به راحتی پاک شود این مراحل را دنبال کنید :

۱- اول اینکه پوست ضخیم روی میگو را با کارد و یا هر وسیله ای که در آشپزخانه مناسب باشد مثل کارد یا چنگال بردارید  شاید هم نیاز به این وسایل نباشد و به راحتی این پوست برداشته شود باید توجه داشت که میگوی فروخته شده سر و دم هم دارد که باید آنرا هم  بردارید . بعضی ها هم دوست دارند سر و دم میگو باشد این سلیقه ای است و هر کسی به هر طریقی که می پسندد آنرا تمیز می کند .

۲-میگو را مثل حالت پرانتزی بین انگشتان بگیرید به طوری که انحنا داشته باشد که بتوانیم از پشت میگو آن را به راحتی ببینم این کار را به آرامی انجام دهید چون ممکن است که میگو له شود.

۳- حالا پشت میگو که بصورت حلالی در دست دارید با استفاده از چاقو ببرید بعد از برش می بینید که بین برش یک رگه سیاه  دیده می شود که کاملا دیده می شود این رگه سیاه را از بالا به پایین جدا کنید و دور بیندازید . فقط حواستان باشد این رگه کاملا از میگو خارج شود چیزی از آن نماند.

۴- حالا آماده شستن است به آرامی آنرا بشورید و در ظرف مناسب قرار دهید.

خرید مستقیم میگو منجمد پرورشی

خرید مستقیم میگو منجمد پرورشی

با توجه به اینکه در کل فصول سال می توان به میگو منجمد پرورشی دسترسی داشت تولید کنندگان به صورت عمده میگو را به بازار عرضه می کنند این تولید کنندگان در شهرهای جنوبی هستند که می توان به آنها مراجعه کرد و محصولات را انتخاب نمود اگر خرید میگو منجمد به صورت عمده باشد بهتر است کیفیت و سایز میگو را مورد بررسی قرار داد تا میگوی مناسب را خریداری کنید .

البته قیمت میگو بر اساس کیفیت و نژاد میگو و ریز و درشت بودن آن بستگی دارد .شهرهایی مثل تهران این میگو را بصورت منجمد در بازارهای ماهی به فروش می رسانند و استان هایی مثل هرمزگان و فارس و سیستان و بلوچستان و بوشهر و خوزستان چون به دریای خلیج فارس و عمان نزدیک هستند مراکز بسیار مناسبی برای فروش میگو منجمد به شمار می روند و می توان به راحتی به مراکز بازار ماهی مراجعه کرد و میگوی مناسب را خریداری نمود .

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید