مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده میگو دریایی و پرورشی در بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید ...

فروش عمده میگو در بوشهر در بسته بندی عالی
فروش عمده میگو در بوشهر

مراکز فروش عمده میگو در بوشهر، میگو دریایی خلیج فارس و پرورشی را به بازار عرضه می کنند. این مراکز میگو را با قیمت مناسبی در اختیار صادرکنندگان و تجار و همچنین در مقیاس خرد در اختیار مردم سراسر ایران قرار می دهند. خرید و فروش عمده میگو در بوشهر را از طریق سایت ما انجام دهید.

استان بوشهر با داشتن بیشترین مرز آبی با خلیج فارس، به عنوان قطب صید و پرورش میگو در کشور شناخته می شود. میگو، این غذای دریایی پر خاصیت، به عنوان بخش مهمی از سبد غذایی مردم جنوب و به خصوص استان بوشهر به حساب می آید. در این استان میگو در دو نوع دریایی و پرورشی وجود دارد.

پرورش دهندگان میگو، آب دریا را به استخرهای پرورش میگو هدایت نموده و در آنجا به پرورش این آبزی لذیذ می پردازند.
میگو بوشهر از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد. فروش عمده میگو در بوشهر به شهرهایی چون شیراز، اصفهان، تهران، مشهد و تبریز انجام می گیرد. میگو پرورشی نیز به میزان بسیار زیاد به کشورهای دیگر صادر می شود.

فروش عمده میگو در بوشهر در بسته بندی عالی

بسته بندی با کیفیت یکی از شاخصه های اصلی فروش می باشد. قیمت فروش عمده میگو در بوشهر بستگی به بسته بندی، سایز میگو و شکل فرآوری آن دارد.

میگو در سایزهای درشت، متوسط و ریز به بازار عرضه می شود که میگوی درشت بیشترین قیمت را دارد. میگو همچنین به شکلهای گوناگونی وارد بازارهای داخلی و خارجی می شود. میگو با سر، میگو کمرگیری شده و همچنین میگوی پاک کرده، برخی از اشکال مختلف میگو می باشند.

شما می توانید برای خرید و فروش عمده میگو در بوشهر از طریق سایت شرکتهای فروش میگو اقدام نمایید. سایت ما میگوی مورد نیاز شما را با قیمت مناسب و در بسته بندی های سفارشی ارائه می نماید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید