مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم میگو ریز بسته بندی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید ...

مراحل انتقال میگو پس از صیدجدیدترین قیمت میگو ریز بسته بندی شده
میگو ریز بسته بندی

میگو ریز بسته بندی به سفارش مشتری پاک شده و به محل مورد نظر خریدار ارسال می گردد. شما می توانید برای خرید و بررسی قیمت میگو ریز بسته بندی به مراکز اینترنتی که فروش این محصول را انجام می دهند مراجعه نمایید.

میگو دریایی و پرورشی به فراوانی در جنوب کشورمان صید شده و پرورش می یابد. مردم جنوب از دیرباز علاقه فراوان به میگو داشته و همواره این آبزی را بر سر سفره خود به عنوان یک غذای اصلی مورد مصرف قرار داده اند. در سالهای اخیر بسیاری از شهرهای ایران نیز به ارزش غذایی میگو پی برده و رو به مصرف آن آورده اند.

میگو ریز بسته بندی

مراحل انتقال میگو پس از صید

میگو از آبزیان دریایی است که در میان مردم جهان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این آبزی پس از صید حداکثر ۶۰ دقیقه زنده می ماند.

به دلیل اینکه میگو به روش ترال صید می شود، تمام گل و لای دریا و موجودات ریز و میکرو ارگانیسم ها همراه میگو بالا آورده می شوند. این امر باعث می شود که میگو به شدت در معرض فساد قرار گیرد. به همین دلیل پس از صید باید شسته شود تا تمیز شده و احتمال فساد آن کمتر شود.

پس از صید و شستن میگو، اقدام به جدا کردن سر میگو می کنند. به دلیل اینکه سیستم گوارش میگو درون سرش قرار دارد، فاسد شدن آن از سرش شروع می شود.

بعد از جدا سازی سر میگو -البته اکثر اوقات میگو را با نگهداری در شرایط مناسب، به صورت کامل به ساحل منتقل می کنند- این محصول به ساحل منتقل شده و به کارخانه های عمل آوری برده می شود. در آنجا میگو با توجه به سفارش خریدار عمل آوری شده و سپس بسته بندی می شود.

میگو ریز بسته بندی

جدیدترین قیمت میگو ریز بسته بندی شده

میگو ریز بسته بندی شده به دلیل قیمت ارزان تری که نسبت به میگو درشت دارد، مشتریان زیادی در داخل کشور دارد. بسیاری از مردم به دلیل اینکه توانایی خرید میگو درشت و متوسط را ندارند، ترجیح می دهند میگو ریز را خریداری کنند.

میگو ریز بسته بندی شده همچنین به کشورهای دیگر صادر می گردد که این امر کمتر اتفاق می افتد. کشورهایی که میگو را از ایران وارد می کنند، ترجیحا میگو را در سایز درشت خریداری می کنند زیرا قدرت مالی بالایی دارند. همین امر سبب می شود که صادرات میگو بسته بندی شده، ارز آوری خوبی برای کشور داشته باشد.

شما می توانید برای خرید میگو بسته بندی شده در سایزهای مختلف از طریق سایت شرکت ما اقدام نمایید. همچنین شرکت ما میگو را در شکلهای مختلفی از جمله میگو کمرگیری شده به بازار عرضه می کند. کافیست تا با تیم فروش ما تماس گرفته تا از راهنمایی آنها در امر خرید میگو بهره مند شوید.

میگو ریز بسته بندی

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید