مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید بهترین میگو درشت کیلویی تازه

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بازار خرید و فروش میگو جنوبمیگو درشت بخریم یا ریز؟ کدام بهتر است؟قیمت میگو درشت کیلویی جنوب
میگو درشت کیلویی

میگو درشت کیلویی نسبت به میگو ریز از بازار پر رونق تری برخوردار می باشد. دلیل این امر به بازار پسندی بیشتر میگو درشت بر می گردد و رابطه ای با ارزش غذایی آن ندارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت میگو درشت کیلویی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

میگو درشت کیلویی

بازار خرید و فروش میگو جنوب

میگو درشت کیلویی

نام منطقه جنوب کشورمان با نام صید و صیادی و آبزیان گره خورده است. میگو نیز به عنوان یک آبزی دریایی یکی از خوشمزه ترین و پرخاصیت ترین موجودات دریایی به حساب می آید. این آبزی دارای دو نوع میگو پرورشی و میگو دریایی می باشد که هر دو در جنوب ایران صید و تولید شده و راهی بازار می شوند.

میگوی جنوب راهی بازار شهرهایی مانند تهران، اصفهان، شیراز و مشهد می شود. میگو جنوب همچنین طرفداران بسیاری در خارج از ایران دارد و به کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی کشورهای اروپایی نظیر انگلیس و اسپانیا صادر می شود.
لازم به ذکر است که میگوی پرورشی جنوب ایران حتی به کشورهای شرق آسیا نظیر چین، تایلند، فیلیپین و اندونزی که خود از تولید کنندگان و پرورش دهندگان بزرگ میگو هستند نیز صادر می شود.

میگو درشت بخریم یا ریز؟ کدام بهتر است؟

میگو درشت

میگو درشت کیلویی نسبت به میگو ریز گران تر می باشد که علت آن به این بر می گردد که خریداران بیشتری دارد که همین امر قیمت میگو درشت را افزایش می دهد. یکی دیگر از علل قیمت بالاتر میگو درشت نسبت به میگو ریز و متوسط این است که دور ریز و زواید کمتری دارد. به عبارتی پس از پاک کردن سر، پوست و دم میگو درشت، گوشت بیشتری باقی می ماند. (در میگو ریز ۵۰ درصد ضایعات و در میگو درشت ۳۰ درصد ضایعات داریم.)

میگو درشت کیلویی

در مقایسه با طعم میگوهای ریز و درشت باید گفت که بعضی از افراد طعم و مزه میگو ریز را خوشمزه تر و بهتر از میگو درشت می دانند. شاید دلیل این موضوع آن باشد که میگوهای درشت به دلیل سن بیشتری که دارند مسن تر بوده و گوشت کمی سفت آنها به خوشمزگی میگو ریز نباشد. مانند طیور و گوشت دامی که اندازه کوچکتر آنها طعم و مزه بهتری نسبت به اندازه بزرگترشان دارد.

قیمت میگو درشت کیلویی جنوب

میگو درشت

میگوها دارای سایزبندی مختلف هستند که مشخص می کند چه تعداد میگو در یک کیلوگرم از این محصول وجود دارد. انواع سایزهای میگو به صورت زیر است:

• ۱۰-۲۰
• ۲۰-۳۰
• ۴۰-۵۰
• ۵۰-۶۰
• ۶۰-۷۰
• ۷۰-۸۰
• ۸۰-۱۰۰
• ۱۰۰-۱۲۰

برای مثال سایز ۳۰-۲۰ به این معنی است که در یک کیلوگرم از این سایز، تعداد ۲۰ تا ۳۰ عدد میگو وجود دارد. واضح است که هرچه اندازه میگو بزرگتر باشد این اعداد باید کوچکتر باشند. برای نمونه میگوی سایز ۵۰-۴۰ بزرگتر از میگوی سایز ۱۰۰-۸۰ می باشد.

قیمت فروش میگو درشت کیلویی با توجه به اندازه و فصل عرضه آن به بازار متفاوت است. اگر میگو در فصل خودش عرضه شود قیمتی بالاتر از سایر فصل ها دارد. این امر به دلیل تقاضای بیشتر و تازه بودن میگو در فصل خودش می باشد.
برای استعلام قیمت میگو درشت کیلویی جنوب می توانید از طریق بازارهای خرید و فروش آبزیان و فروشگاههای آنلاین اقدام نمایید. میگو درشت کیلویی به دلیل طرفداران بسیاری که دارد در بسته بندی های سفارشی نیز به بازار عرضه می گردد.

برای تهیه این محصول با ما در ارتباط باشید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید