مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید میگو پرورشی عمده درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید ...

میگو پرورشی بهتر است یا دریایی؟نرخ فروش و خرید میگو پرورشی عمده
میگو پرورشی عمده

خرید میگو پرورشی عمده از جنوب ایران دارای مزایای بسیاری می باشد. گروه مهراد پروتئین با حذف واسطه ها قیمت میگو پرورشی عمده را کاهش داده است. با این کار افراد بیشتری می توانند میگو پرورشی را در سفره غذایی خود داشته و این آبزی پر خاصیت را مورد مصرف قرار دهند.

میگو پرورشی جنوب در استانهای بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان تولید می شود. میگوی پرورشی عمده تولید شده در این استان ها از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد و به سراسر ایران فرستاده می شود. میگوی پرورشی تولید شده در جنوب ایران از نوع میگوی وانامی می باشد که به بازارهای صادراتی نیز ارسال می گردد.

خرید میگو پرورشی

خرید میگو پرورشی ایران توسط کشورهای آسیایی و اروپایی انجام می شود و استقبال خوبی از آن می گردد.
متاسفانه یکی از عواملی که صادرات میگو پرورشی عمده را با مشکل مواجه نموده است، مسائل تحریمی کشورمان می باشد. این امر ارسال بار و دریافت پول را با مشکلاتی مواجه نموده است اما هنوز هم راهکارهایی برای روبرو شدن با این چالش ها وجود دارد.

میگو پرورشی عمده

میگو پرورشی بهتر است یا دریایی؟

میگو پرورشی عمده

خرید میگو پرورشی

میگو از آبزیان سخت پوست دریایی است که به صورتهای مختلفی در بازار ارائه می گردد. میگوها از منابع غنی پروتئین به شمار می روند و به همین دلیل از بازار بسیار پر رونقی برخوردار می باشند. داشتن خواص بی شمار، طعم عالی و گوشت سالم میگو را به یکی از پرطرفدارترین آبزیان تبدیل کرده است.

میگو در دو نوع پرورشی و دریایی در بازار وجود دارد. این دو گونه از نظر ظاهری تفاوتهایی با یکدیگر دارند اما در خواص غذایی با یکدیگر برابری می کنند. بعضی افراد میگوی درشت تر را ترجیح داده و برخی دیگر طعم میگوی ریز را برتر می دانند. میگو دریایی به دلیل محیط آزادتری که دارد در اندازه های بزرگتری یافت می شود. اما میگو پرورشی به علت محدودیت زمانی، هنگامی که به سایز مشخصی رسید برداشت می شود. به همین دلیل سایزهای کوچکتری نسبت به میگو دریایی دارند.

نرخ فروش و خرید میگو پرورشی عمده

قیمت میگو پرورشی عمده

میگو پرورشی فقط در برخی از فصول سال به صورت تازه در بازار وجود دارد و در بیشتر فصلهای سال به صورت منجمد به بازار ارائه می گردد. نرخ فروش میگو پرورشی هنگامیکه در فصل خودش به بازار عرضه می گردد بیشتر می باشد چون به صورت تازه می باشد.
قیمت میگو پرورشی در سایز برابر با میگو دریایی کمتر می باشد زیرا میگو دریایی ساحل آوری و صید محدودی دارد که قابل افزایش نیست. این امر در میگو پرورشی وجود ندارد و با افزایش تعداد مزارع پرورش میگو، می توان میگوی پرورشی بیشتری تولید نمود.

خرید میگو پرورشی در تمام طول سال امکان پذیر می باشد. شما می توانید قیمت میگو پرورشی عمده را از طریق سایتهای اینترنتی فروش میگو عمده بدست آورید و با قیمت های بازار مقایسه کرده و اقدام به خرید نمائید.
سایت ما میگو پرورشی عمده را با کیفیتی بی نظیر برای شما خریدار عمده میگو فراهم نموده است.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید