مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز میگو پرورشی عمده در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید ...

طریقه پرورش میگو درون استخرنحوه تهیه لیست قیمت خرید میگو پرورشی عمده
میگو پرورشی عمده

میگو پرورشی عمده توسط بزرگترین شرکت عمده فروشی میگو در بوشهر و هرمزگان به بازار ارائه می شود. میگو در دو نوع دریایی و پرورشی در بازار ایران یافت می شود که هر دو نوع میگو دریایی و میگو پرورشی از کیفیت بالایی در کشور ما برخوردار می باشند.

میگو پرورشی عمده

رشد روز افزون جمعیت و نیاز به پروتئین سبب شده است که تامین منابع مورد نیاز برای پروتئین یکی از دغدغه های دولت های جهان به شمار رود. به همین دلیل در سالهای اخیر یکی از فعالیتهای که مورد توجه قرار گرفته است، امور و فعالیتهای مربوط به شیلات و آبزیان می باشد.
صید آبزیان در دو دهه اخیر در جهان تقریبا ثابت بوده و یا به میزان بسیار اندکی افزایش یافته است. از طرف دیگر صنعت پرورش آبزیان از جمله میگو، روند رو به رشدی داشته و در زمین های لم یزرع جنوبی ایران به خوبی قابل اجرا می باشد.

طریقه پرورش میگو درون استخر

میگو پرورشی عمده

پرورش میگو با هدایت آب دریا توسط کانال به درون استخرهای خاکی به ارتفاع تقریبا ۲ متر و مساحت حداقل یک هکتار انجام می گیرد. در مرحله آماده سازی استخر، ابتدا کف آن را آهک زنی می کنند تا ضد عفونی شود. سپس برای غنی کردن خاک استخر به آن کود شیمیایی و یا کود مرغی می افزایند.
پس از آماده سازی استخر بچه میگو ها را به آرامی به استخر اضافه نموده تا به شوری و دمای آب عادت کنند. درون استخرهای پرورش بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار بچه میگو رهاسازی می کنند که این تعداد با وجود دستگاههای هوادهی به دو برابر این می رسد.

زمان لازم برای برداشت میگو حدود ۴ تا ۵ ماه می باشد که در این هنگام وزن هر عدد میگو به ۱۵ تا ۲۰ گرم می رسد. از هر استخر حدود ۲ تن میگو برداشت می شود.

میگو پرورشی

نحوه تهیه لیست قیمت خرید میگو پرورشی عمده

میگو پرورشی

میگو پرورشی بیشتر جنبه صادراتی داشته و مقدار کمی از آن به بازار داخلی عرضه می گردد. در واقع می توان گفت بیشتر از ۸۰ درصد میگو پرورشی به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می گردد. کشورهای مانند چین، فیلیپین, اندونزی، مالزی و کشورهای حاشیه خلیج فارس نظیر امارات، قطر و عمان از خریداران عمده میگو پرورشی ایران می باشند. در اروپا نیز کشورهای ایتالیا و اسپانیا از مشتریان میگو پرورشی عمده ایران می باشند.

بهترین روش خرید و فروش میگو پرورشی به صورت عمده می باشد که سود بسیاری هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارد. با خرید میگو پرورشی در تناژ بالا، امکان تهیه میگو با قیمت کمتری فراهم می گردد.

شما می توانید برای تهیه لیست قیمت میگو پرورشی عمده، از طریق اینترنت اقدام نموده و در هر زمان و مکانی از قیمت آن مطلع شوید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید