مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش میگو صادراتی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بازارهای فروش میگو صادراتی ایران
فروش میگو صادراتی

خرید و فروش میگو صادراتی در بسته بندی های شکیل و سفارشی از طریق سایت شرکت ما صورت می گیرد. ما انواع میگو صادراتی ایران را به بازار عرضه نموده و تضمین کننده کیفیت عالی و قیمت مناسب آن هستیم. برای خرید و فروش میگو صادراتی مرغوب از طریق اینترنت می توانید اقدام نمایید.

در آبهای جنوبی کشورمان چندین نمونه میگو زندگی می کنند. از انواع مختلف میگو دریایی صید شده در خلیج فارس و دریای عمان, بیشتر آنها به مصرف مردم کشورمان رسیده و جنبه صادراتی ندارند. میگوی صادراتی ایران همان میگوی پرورشی یا گونه وانامی می باشد. این نوع میگو که بومی آبهای ایران نیست در سالهای اخیر در کشورمان تولید شده و پرورش می یابد. میگوی وانامی که گونه پرورشی ایران است به دلیل بازار پر رونقی که دارد از فروش خوبی برخوردار است.

بازارهای فروش میگو صادراتی ایران

برای فروش میگو صادراتی ایران بازارهای گوناگونی در سراسر دنیا وجود دارد. به دلیل مرغوبیت بالایی که میگوی ایران دارد از مشتریان زیادی برخوردار است.

کشورهایی مانند چین، روسیه، عمان، عراق و قطر از خریداران عمده میگوی صادراتی ایران هستند. فروش میگو صادراتی ایران همچنین به کشورهایی مانند امارات متحده عربی، ترکیه، فیلیپین و مالزی صورت می گیرد.
به دلیل حجم بالای خرید و فروش میگو صادراتی ایران، می توان به عنوان یک منبع ارزآوری بالا روی آن حساب کرد. همچنین به علت فراهم آوردن زمینه اشتغال هزاران نفر در صنعت پرورش و تولید میگو، این صنعت باعث اشتغال افراد بسیاری در کشور شده است.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید