مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش میگو پرورشی بندرعباس

آنچه در این مقاله می خوانید ...

فصل برداشت میگو پرورشی بندرعباسآخرین قیمت فروش میگو پرورشی بندرعباس
میگو پرورشی بندرعباس

فروش میگو پرورشی بندرعباس از طریق سایت شرکت های فروش اینترنتی ممکن می باشد. میگو پرورشی بندرعباس در استخرهای پرورش میگو و با کیفیت بالا همراه با تغذیه مناسب پرورش داده می شود.

در آبهای جنوبی کشورمان در خلیج فارس و دریای عمان بیش از ۱۸ گونه میگو شناسایی شده است. معروف ترین گونه میگو شناسایی شده، میگو ببری سبز می باشد که صیدگاه اصلی آن در آبهای خلیج فارس و در استان بوشهر است.
گونه میگو موزی که در رده بعد از میگو ببری قرار می گیرد، در استان هرمزگان صید می شود.

هیچ کدام از گونه های میگو نام برده شده قابلیت پرورش در استخرها را نداشته زیرا یا در برابر بیماری ها مقاوم نیستند و یا در محیط های بسته مانند محیط استخرهای پرورش، از رشد بسیار کمی برخوردار هستند.
از چندین سال پیش گونه میگوی جدیدی وارد ایران شد که توان مقاومت در برابر بیماری ها و همچنین رشد خوبی دارد. میگو وانامی یا میگوی پاسفید نام آن گونه است که در مزارع پرورش میگو، رشد داده می شود.

میگو پرورشی بندرعباس

فصل برداشت میگو پرورشی بندرعباس

در استان هرمزگان مزارع پرورش میگوی بسیاری وجود دارد. شهرهای بندرعباس و میناب از پرورش دهندگان اصلی میگو پرورشی بندرعباس به شمار می روند. در این شهرها میگو با کیفیت پرورش داده می شود که خریداران اصلی آن کشورهای دیگر هستند.

میگو پرورشی بندرعباس بیشتر جنبه صادراتی داشته و به کشورهایی نظیر کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و همچنین کشورهای دیگر مانند لبنان، مالزی، اسپانیا، تایلند، ویتنام و چین فرستاده می شود. گفتنی است که ۸۰ درصد میگو پرورشی بندرعباس به کشورهای دیگر صادر می شود.

برداشت میگو پرورشی هرمزگان در ۲ مرحله صورت می گیرد. مرحله اول از اواخر اسفند آغاز و تا خرداد سال بعد ادامه می یابد. مرحله دوم از مرداد شروع شده و تا اواخر آذر ادامه پیدا می کند.

میگو پرورشی بندرعباس

آخرین قیمت فروش میگو پرورشی بندرعباس

میگو پرورشی بندرعباس از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار بوده و پرورش میگو در استان هرمزگان با توجه به نکات بهداشتی و اخذ پروانه های دامپزشکی انجام می گیرد.
در طول دوره پرورش، کارشناسان بهداشتی نظارت کامل بر فرآبند پرورش داشته و میگوها را مورد بررسی قرار می دهند تا از نظر سلامتی مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

قیمت میگو پرورشی بندرعباس بستگی کامل به قیمت دلار داشته زیرا قیمت میگو در بازارهای جهانی مقدار ثابتی بوده و در بازه قیمتی حدود ۴٫۵ تا ۵٫۵ دلار خرید و فروش می شود.

مجموعه مهراد پروتئین با داشتن کارشناسان زبده در امر خرید و فروش آبزیان، آمادگی خود را برای همکاری با رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، ادارات و سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی اعلام می دارد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره و همچنین سفارش میگوی مورد نظر خود در استان بوشهر و هرمزگان، با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا فرم بالای همین صفحه را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

میگو پرورشی

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید