مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش میگو تازه جنوب

آنچه در این مقاله می خوانید ...

نکات مهم تشخیص میگو تازهقیمت روز میگو تازه جنوب

میگو تازه جنوب یکی از محصولات جنوب کشور ما است. مراکز پخش میگو تازه جنوب، میگو ها را در بسته های تمیز و شیک بسته بندی کرده و آنها را به اکثر نقاط کشور ارسال می کنند. استفاده از این غذاها نقش مهم در سلامت ما دارد چرا که ما برای زندگی سالم باید از غذاهای دریایی بیشتر استفاده کنیم. یکی از این غذاها میگو است.میگو ها انواع مختلفی دارند که هر یک در یک نقطه از کشور رشد می کند اما همه آنها دارای خواص مشترک هستند.مراکز پخش میگو تازه جنوب

نکات مهم تشخیص میگو تازه

نکات مهم تشخیص میگو تازه نباید بوی تند داشته باشد و وقت یکه ما در هنگام نزدیک شدن به سبد آنها با بوی بد موجه شویم باید مطمئن شویم که این میگو ها خراب شده اند.

  • اگر به میگو تازه دست بزنید و پوست آن را لمس کنید خواهید فهمید که پوستی محکم دارد، در غیر این صورت میگو دیگر قابل استفاده نیست.
  • در صورت تماس دست با آنها متوجه می شویم لیز نیست و حالت چندش آور ندارد، اگر این موضوع را احساس کردیم جای میگو در سطل زباله است.
  • اگر روی بدن آن قسمت های سیاه رنگ دیدید به سرعت از فروشگاه خارج شوید، فروشنده احتمالا قصد انداختن جنس را به شما دارد. این لکه ها به این معنی هستند میگو ها را مدت زیادی در یک جای گرم و بدون یخچال نگهداری کرده اند و این یعنی میگوها دیگر کاربردی ندارند.
  • اگر متوجه تغییر رنگ آن شدید از خرید آن صرف نظر کنید. استفاده از این میگو ممکن است باعث ایجاد مسمومیت شود. رنگ آنها به راحتی قابل تشخیص نیست و بیشتر از موارد دیگر در به کار بردن یک روش برای تشخیص میگوی تازه از میگو خراب و مانده می توان استفاده کرد.
  • میگو باید صید تازه باشد.
  • نباید به مدت زیادی حتی در یخچال قرار داده شود، درست است که انجماد باعث دیر فاسد شدن مواد غذایی می شود اما به این معنی نیست که به هیچ عنوان فاسد نمی شوند.
  • اگر متوجه رنگ پررنگ در پشت میگو شدیم، آن میگو می تواند یک میگو پرورشی باشد. و البته این به معنای تازه نبودن آن نیس بلکه نشان از زیستگاه این جانوران دارد.

قیمت روز میگو تازه جنوب

قیمت روز میگو تازه جنوب میزان پخش میگو تازه و قیمت خرید میگو تازه به عوامل زیادی بستگی دارد: میزان صید میگو در طی یک روز، میزان واردات و یا صادرات، میزان هزینه جابجایی و حمل و نقل، فصل آن. میگو را باید تازه خرید. میگوهای یخ زده که تازه نیستند و در حالت انجماد در یخچال های بزرگ نگهداری می شوند ارزان تر هستند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید