مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع سفارش و قیمت انواع میگوی جنوب

آنچه در این مقاله می خوانید ...

مناسب ترین قیمت میگوی جنوب
قیمت میگوی جنوب

میگو به شکلهای مختلفی در بازار به فروش می رسد. قیمت میگوی جنوب با توجه به شکل عرضه به بازار متفاوت می باشد. میگو پاک شده از بیشترین قیمت نسبت به سایر اشکال میگو برخوردار می باشد. این نوع میگو به صورت میگو منجمد به بازار عرضه می گردد.

به دلیل استقبال بالایی که از میگو دریایی می شود و همچنین به دلیل محدودیت ذخایر آبزیان دریایی، تولید میگو پرورشی از فعالیت های مهم در مناطق جنوبی کشورمان و به خصوص استان بوشهر و هرمزگان می باشد. این استانها با توجه به نیاز و حجم درخواست بالا برای میگو، توانسته اند بیشتر حجم میگوی تولید در کشور را تامین نمایند.

میگو بوشهر و هرمزگان در دو نوع میگوی دریا و پرورشی به فروش می رسد. این دو نوع میگو از نظر کیفی تقریبا یکسان می باشند. اما برخی افراد گمان میکنند میگوی دریایی از مرغوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

مناسب ترین قیمت میگوی جنوب

میگو جنوب ایران از با کیفیت ترین انواع میگو در جهان می باشد. استان بوشهر به دلیل مجاورت با خلیج فارس و استان هرمزگان به علت قرار گرفتن در کنار دریای عمان و خلیج فارس، از پتانسیل بالایی برای پرورش و صید میگو برخوردارند.

قیمت میگوی جنوب به پارامترهای زیادی بستگی دارد که در زیر چند مورد را نام می بریم:

• شکل عرضه میگو
• اندازه و سایز میگو
• میگوی تازه و منجمد
• شکل بسته بندی میگو
• گونه میگو

برای دسنرسی به بهترین قیمت میگوی جنوب می توانید میگو را از بازارهای فروش آبزیان در استانهای بوشهر و هرمزگان خرید نمایید.

اگر امکان دسترسی به این استانهای برای شما فراهم نمی باشد، خرید اینترنتی میگو بهترین راه برای استعلام قیمت میگوی جنوب و نهیه آن می باشد.

 

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید