مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید میگو پرورشی بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بررسی مراحل پرورش میگوچه عواملی روی قیمت میگو موثرند؟
میگو پرورشی بوشهر

میگو پرورشی بوشهر با قیمت های عالی در سایت شرکت مهراد پروتئین به فروش می رسد. شما مشتریان میگو پرورشی می توانید برای خرید آنلاین میگو پرورشی بوشهر از طریق ارتباط با مشاوران فروش ما اقدام نمایید.

میگو از جانوران آبزی است که جزو شاخه بند پایان و رده سخت پوستان می باشد. تاکنون بیش از ۳۰۰ گونه میگو در آبهای شور و شیرین اعم از آبهای سرد و گرم یافت شده است. در کشور ما میگوها در آبهای خلیج فارس و دریای عمان زندگی می کنند.

این نوع میگوها جزء گونه گرمسیری میگو می باشند. گونه میگوهای یافت شده در آبهای کشورمان شامل ۱۸ گونه میگو می باشد که میگو ببری سبز بهترین و با کیفیت ترین نوع آن است.

میگو پرورشی بوشهر

بررسی مراحل پرورش میگو

میگو دریایی به دلیل محدودیت زیستگاه و منابع آبزیان، به اندازه نیاز مردم در دریا وجود ندارد. از همین رو این کمبود نیاز به میگو با پرورش آن در استخرهای خاکی مصنوعی که به دست بشر ساخته می شود، برطرف می گردد.
حال سوالی که پیش می آید این است که میگو پرورشی چگونه پرورش یافته و تولید می گردد. در این مقاله با ما همراه باشید.

برای پرورش میگو ابتدا استخرهای خاکی در نزدیکی ساحل دریا ساخته می شوند. سپس آب دریا بوسیله پمپ و کانال به درون این استخرها هدایت می شود. ابعاد این استخرها به مساحت تقریبی ۱ هکتار و ارتفاع ۲ متر می باشد. سپس استخر را برای ضد عفونی کردن، آهک زنی کرده و کود شیمیایی و کود مرغی به آن می افزایند. بعد از گذشت تقریبا ۱۰ روز از زمان کود دهی و هنگامیکه رنگ آب به صورت قهوه ای در آمد، استخر برای ورود بچه میگوها آماده است.

در این مرحله، پرورش دهنده میگو به مرکز تکثیر میگو رجوع نموده و بچه میگویی که از قبل سفارش داده است را تهیه می نماید. بچه میگوها را به آرامی درون محیط استخر قرار می دهند تا به محیط جدید عادت کنند و تلفاتی رخ ندهد.
بچه میگوها زمانیکه درون استخر رهاسازی می شوند کنر از ۱ گرم وزن دارند و بعد از پایان دوره پرورش که بین ۴ تا ۵ ماه زمان می برد، وزن آنها به ۱۵ تا ۲۰ گرم افزایش پیدا می کند.

در طول مدت پرورش، میگوها از غذای طبیعی درون استخر و همچنین غذای مصنوعی که در کارخانه های تولید غذای میگو ساخته می شود استفاده می کنند.

میگو پرورشی بوشهر

چه عواملی روی قیمت میگو موثرند؟

بازار فروش میگو پرورشی در ایران چندان داغ نیست و مردم ایران و به خصوص مردم جنوب ترجیح می دهند میگو دریایی را خریداری کرده و مصرف نمایند. این امر به دلیل ذائقه مردم کشورمان می باشد.
میگو پرورشی بوشهر از کیفیتی عالی برخوردار است و بازار فروش میگو در استان بوشهر به شدت پر رونق می باشد.

میگو پرورشی بوشهر پس از برداشت در اواسط شهریور ماه، به عمل آوری رسیده و به کشورهای منطقه و کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می گردد.

خرید میگو تازه از بازارهای فروش آبزیان در استان های جنوبی کشورمان ممکن می باشد. شما همچنین می توانید برای خرید میگو پرورشی بوشهر در سایزهای مختلف و اندازه های گوناگون، به صورت اینترنتی اقدام کرده و خرید میگو تازه را به این صورت انجام دهید.

میگو پرورشی بوشهر

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید