مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید میگو صادراتی بوشهر با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید ...

خرید و فروش میگو صادراتی بوشهر درجه یک
میگو صادراتی بوشهر

میگو صادراتی بوشهر از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار است. بهترین قیمت میگو صادراتی بوشهر از طریق خرید عمده این محصول حاصل می گردد. زیرا با خرید در تناژ بالا، امکان گرفتن تخفیفات از تامین کننده افزایش می یابد.

میگو صادراتی بوشهر به دلیل داشتن کیفیت بالا، از مشتریان بسیاری در دنیا برخوردار می باشد. بسیاری از تاجران میگو را خریداری نموده و به کشورهای دیگر ارسال می کنند. صادرات میگوی ایران به کشورهایی مانند چین، روسیه، ترکیه، عمان، قطر و امارات متحده عربی صورت می گیرد.

میگو صادراتی بوشهر به عنوان یک محصول غذایی بسیار مرغوب از مشتریان خوبی برخوردار می باشد. گفتنی است که میگو صادراتی موجود در کشور ما از نوع میگوی وانامی بوده که بومی منطقه ما نیست. این نوع میگو متعلق به قاره آمریکا بوده و اکنون مهم ترین گونه میگو پرورشی در جهان به شمار می رود.

میگوی وانامی که به عنوان میگوی پاسفید غربی نیز شناخته می شود، مقاومت بسیار بالایی در برابر بیماری هایی مانند لکه سفید دارد. این نوع میگو سریع الرشد بوده و دامنه وسیعی از تغییرات شوری را تحمل می کند.

خرید و فروش میگو صادراتی بوشهر درجه یک

استان بوشهر با تولید بیش از نیمی از میگوی کشور، به عنوان قطب اصلی پرورش میگو در ایران شناخته می شود. برای خرید میگو پرورشی صادراتی بوشهر می توانید در فصل برداشت میگو که از اواسط شهریورماه می باشد، به مزارع پرورش مراجعه نموده و میگو پرورشی مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

تامین و خرید میگو پرورشی صادراتی بوشهر از طریق اینترنت نیز امکان پذیر می باشد. با این کار تنوع محصولی بالا و مقایسه قیمت ها برای شما ممکن می گردد.

 

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید