مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده میگو در بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بزرگترین مرکز فروش عمده میگو در بوشهرقیمت فروش عمده میگو پاک شده در بوشهر
فروش عمده میگو در بوشهر

بازار فروش عمده میگو در بوشهر با فرا رسیدن فصل صید میگو بسیار داغ می باشد. در این میان سایت اینترنتی شرکتهای صیادی، فروش عمده میگو در بوشهر را به طور مستقیم و بی واسطه انجام می دهند تا میگوی مورد نیاز مردم با قیمت کمتری به دست آنها برسد.

فروش عمده میگو در بوشهر

بزرگترین مرکز فروش عمده میگو در بوشهر

فروش عمده میگو در بوشهر

استان بوشهر هفدهمین استان بزرگ ایران است که در جنوب غربی ایران قرار گرفته است. این استان بیشترین مرز آبی با خلیج فارس را دارد و همین امر آن را مستعد صید و صیادی نموده است.
در سال ۹۸ صیادان بوشهر به میزان ۱۱۰۰ تن میگو صید کردند که نسبت به سال ۹۷ حاکی از ۲۳ درصد افزایش دارد. بهترین نوع میگوی خلیج فارس که همانا میگوی ببری سبز می باشد در این استان صید می شود. فروش عمده میگو در بوشهر بیشتر مربوط به همین نوع میگو می شود.

روش صید میگو همان صید ترال یا کف روب است که سبب خسارات جبران ناپذیری به منابع آبزیان می گردد. تاکنون تنها روش صید میگو همان روش ترال است و روش جدیدی برای آن یافت نشده است. استفاده از این روش فقط برای فصول خاصی از سال و آن هم با مجوز سازمان شیلات و محیط زیست ممکن می باشد.

 

فروش عمده میگو در بوشهر

قیمت فروش عمده میگو پاک شده در بوشهر

فروش عمده میگو در بوشهر

بسیاری از مردم ادعا می کنند که میگوی دریایی طعم و مزه بهتری نسبت به میگوی پرورشی دارد. شاید این اختلاف سلیقه مربوط به اختلاف در ذائقه افراد با یکدیگر باشد. میگوی دریایی بوشهر به دلیل داشتن کیفیت بالا علاوه بر اینکه به مصرف داخلی می رسد، بازار صادراتی خوبی را نیز شامل می شود. این امر کمک شایانی به رشد اقتصادی کشور نیز می نماید.
میگوها به صورتهای گوناگونی به بازار عرضه می شوند که این باعث اختلاف در قیمت آنها نیز می گردد. گروهی از مردم خواهان میگوی با پوست و گروهی دیگر خواهان میگوی بدون پوست و پاک شده می باشند.

فروش عمده میگو در بوشهر به صورت پاک شده و پاک نشده صورت می گیرد. برای کسانی که وقت پاک کردن میگو را ندارند و یا می خواهند آن را سریعا مورد مصرف قرار دهند فروش عمده میگو پاک شده یک فرصت بزرگ تلقی می شود تا خرید خود را انجام دهند.
برای استعلام قیمت فروش عمده میگو در بوشهر می توانید با یک تماس تلفنی با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار نمائید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید