مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش میگو پرورشی تازه

آنچه در این مقاله می خوانید ...

راهنمای خرید میگو پرورشی تازهقیمت روز میگو پرورشی تازه

میگو پرورشی تازه در سایزهای مختلف ۳۰-۴۰ و بزرگتر در این مرکز با کیفیت بسیار خوب به فروش می رسد. سایز U10 و ۷۰-۸۰ در صورتی که نیاز به بسته بندی و وکیوم باشد نیز قابل ارائه است. میگو به دو صورت عرضه می گردد: دریایی و پرورشی. میگوی دریایی به طور همیشگی موجود است اما نوع پرورشی در فصل شهریور به صورت تازه قابل ارائه است.

مرکز فروش میگو پرورشی تازه

راهنمای خرید میگو پرورشی تازه

راهنمای خرید میگو پرورشی تازه آیا می دانید میگوی تازه دارای چه نشانه هایی است و چگونه می توان آن را از میگوی کهنه تشخیص داد؟ خرید میگو تازه می تواند برای مصرف مفید تر باشد زیرا تمامی مواد مغذی در میگو حفظ می شود. در سایز بندی میگو از اصطلاح u استفاده می شود. مثلا U10 که علامت U به معنای زیر است. بنابراین افرادی که برای اولین بار میگو خریداری می نمایند نیاز به راهنمایی جهت خرید میگو پرورشی تازه دارند. در این اصطلاح منظور این است که هر ۱۰ عدد میگو یک کیلوگرم وزن آن است.

چنانچه به صورت U8 باشد به این معناست که هر ۸ عدد میگو یک کیلوگرم است. هر چه این عدد کوچکتر باشد به این معناست که سایز میگو بزرگتر و میگو درشت است. همین طور واژه دیگری به نام UP وجود دارد که به معنای بزرگتر و بالاتر است. البته از این اصطلاح زمانی استفاده می شود که میگو بدون سر و پوست باشد. بنابراین برای برای خرید میگوی تازه نیاز دارید تا با این اصطلاحات آشنا باشید تا بتوانید خرید بهتری را انجام دهید.

قیمت روز میگو پرورشی تازه

قیمت روز میگو پرورشی تازه قیمت روز میگو پرورشی تازه به چه عواملی بستگی دارد و چرا قیمت روزانه آن تغییر می کند؟ اولا اینکه قیمت میگو به سایز آن بستگی دارد. هر چه میگو از سایز بزرگتری باشد قیمت آن گران تر است. به طور حتم اسم شاه میگو را شنیده اید و یا آنرا برای مصرف خود خریداری نموده اید.

شاه میگوها در مقایسه با میگو با سایز کوچکتر گران تر می باشند. شاید یکی از دلایل گرانی آن این است که این میگو در مقایسه با سایزهای دیگر صید آن کمتر و کمیاب تر است. آیا می دانید فصل فروش میگو پرورشی چه زمانی است؟ و چگونه می توان آن را به صورت تازه خریداری نمود؟

میگو پرورشی تازه در تمامی فصول سال موجود نمی باشد. بلکه فصل برداشت آن از شهریور شروع می شود و حداکثر تا سه ماه زمان برداشت آن طول می کشد. بنابراین مشتریانی که به دنبال میگوی تازه هستند نیاز است که این اطلاعات را داشته باشند. قیمت میگو نیز با توجه به سایز و حجم خریداری شده متفاوت است. خرید میگو به صورت عمده می تواند قیمت آن را تا اندازه قابل معقول کاهش دهد.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید