مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

میگو پرورشی تهران صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید ...

انواع یخ زده میگو پرورشی در تهرانصادرات میگو های یخ زده پرورشی تهران

میگو از جمله آبزیانی می باشد که مصرف خوراکی دارد. این سخت پوستان، توانایی زندگی کردن در آبهای مختلف شور و شیرین را دارند و از مقاومت بالایی در مقابل آلاینده ها و سموم متعدد برخوردارند. میگو سرشار از عناصری همچون فسفر، پروتئین، ید و کلسیم است. به همین جهت، پرورش آن توسعه زیادی پیدا کرده. میگو پرورشی تهران صادراتی، مرغوبیت و کیفیت بالایی دارد که در ادامه در این رابطه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

میگو پرورشی تهران صادراتی

انواع یخ زده میگو پرورشی در تهران

انواع یخ زده میگو پرورشی در تهرانانواع یخ زده میگو پرورشی در تهران شامل موارد زیر است:

  • میگو پرورشی سفید هندی که از نظر شکل ظاهری، پوستی نیمه شفاف دارد. رنگ صورتی کم رنگ متمایل به زرد از دیگر ویژگی های آنها می باشد. شاخکهای خیلی بلند و شیری رنگی که میگوی سفید هندی دارد، سبب می شود که از سایر میگوها متمایز باشد. مناسبترین دمایی که با بدن آنها سازگار است، بیست و دو تا بیست و سه درجه سانتیگراد گزارش شده، همچنین شوری پانزده تا بیست و پنج جزء در هزار، بهترین شاخص شوری برای رشد و پرورش آنها است. این گونه میگو، بعد از صید، سریع فاسد می گردد. بنابراین باید به شکل یخ زده عرضه شود.
  • میگو پرورشی موزی نوع دیگری از میگوهایی است که در تهران به وفور پرورش داده می شود. علت نامگذاری این نوع، شباهت ظاهری بدن سخت پوست به موز می باشد. خالهای قرمز و قهوه ای رنگ در سطح بدن میگو موزی وجود دارد. این میگو، مشتریان فراوانی دارد. آستانه تحمل این نوع میگو نسبت به دما و شوری بیشتر از میگوی سفید هندی است. به نحوی که دمای بیست و پنج تا سی و دو درجه سانتیگراد و همچنین شوری پانزده تا سی و دو جزء در هزار را تحمل می کند.
  • میگوی یخ زده ببری سبز، سومین گونه رایجی هستند که در استخرهای میگو در تهران، پرورش می یابند. مقاومت بالا در برابر شرایط دمایی از بارزترین ویژگی آنها می باشد. باندهای رنگی و متقاطع مختلفی کل سطح بدن میگوی سبز را پوشانده است. نتایج مطالعات نشان می دهد در شوری های بالاتر نیز امکان پرورش آنها وجود دارد. به همین خاطر، میزان استقبال از آن توسط پرورش دهندگان، بیش از پیش افزایش یافته است و میگو تازه یخ زده آن در سطح بازار به فراوانی عرضه می گردد.

صادرات میگو های یخ زده پرورشی تهران

صادرات میگو های یخ زده پرورشی تهران میگوهای یخ زده پرورش تهران، از عمده ترین اقلام صادراتی ایران می باشند که به کشورهای متعدی از جمله کشورهای همسایه ارسال می شوند.

میگو صادراتی از نظر کیفیت، سطح بالایی دارد. قیمت آن نیز در مقایسه با انواع دیگر میگوها بیشتر است. البته هزینه تمام شده آن در کشورهای دیگر به خاطر صرف هزینه های نگهداری و حمل و نقل افزایش می یابد.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید