مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ آخرین قیمت خرید میگوی بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید ...

قیمت خرید میگوی بوشهر به صورت عمده
خرید میگوی بوشهر

برای خرید میگوی بوشهر به صورت عمده می توانید به بازارهای فروش آبزیان در این استان مراجعه نموده و پس از بررسی قیمت ها اقدام به خرید میگو نمایید. میگوی بوشهر از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که به سراسر ایران ارسال شده و مشتریان خاص خود را دارد.

استان بوشهر بیشترین مرز آبی با خلیج فارس را دارد و ازین نظر یک منطقه حائز اهمیت برای صید انواع آبزیان و موجودات دریایی به شمار می رود. این استان سالانه در فصل تابستان به محل صید میگو دریایی تبدیل می گردد. صیادان بسیاری در این استان از طریق صید میگو ارتزاق می کنند.

از طرف دیگر برخی از افراد به دلیل داشتن سرمایه کافی به پرورش میگوی وانامی در این استان روی آورده اند. دلیل آن این است که میگوی صید شده تا حدی پاسخگوی نیاز بازار بوده و نیاز به یک منبع دیگر برای تامین میگو می باشد. میگو پرورشی به عنوان یک منبع قابل اتکا برای این مهم به شمار می رود.

قیمت خرید میگوی بوشهر به صورت عمده

میگو دریایی بوشهر از دریا صید شده و گونه پرورشی در استخرهای خاکی پرورش می یابد. برای تعیین زمان صید میگو گشتهای تحقیقاتی به دریا رفته و با توجه به ذخایر آبزیان دریایی، زمان صید را تعیین می کنند. هرساله صید میگوی بوشهر از اول مرداد آغاز شده و تا اوایل مهرماه ادامه می یابد.

میگوی بوشهر از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و می توان گفته که گونه میگوی ببری سبز (بهترین نوع میگوی خلیج فارس) در استان بوشهر صید می شود.

برای خرید میگو صورتی بوشهر و انواع دیگر میگو به صورت عمده می توانید از طریق سایت فروش شرکت ما اقدام نمایید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید