مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش میگو وانامی بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید ...

پرورش و تکثیر میگو وانامی درجه یکبهترین قیمت فروش میگو وانامی تازه
فروش میگو وانامی

فروش میگو وانامی جنوب بدون واسطه و با قیمت عالی در سایت میگو مارکت انجام می پذیرد. مجموعه ما میگوی وانامی را به طور مستقیم از پرورش دهنده دریافت نموده و در اختیار شما خریدارانی قرار می دهد که خواهان میگوی پرورشی وانامی با قیمت ارزان هستید.

فروش میگو وانامی

پرورش و تکثیر میگو وانامی درجه یک

فروش میگو وانامی

ماهی و میگو گروهی از مواد غذایی هستند که در سلامت انسان و پیشگیری از بیماری ها تاثیر فراوانی دارند. این مواد غذایی که دارای ارزش تغذیه ای بسیار می باشند چنانجه به مقدار کافی یعنی ۲ تا ۳ بار در هفته در برنامه غذایی افراد گنجانده شوند، در پیشگیری از بیماری ها و کنترل آنها نقش بسزایی دارند.
یکی از آبزیانی که به دلیل ارزش غذایی که دارد بسیار مورد توجه می باشد، میگوست. این آبزی در دو نوع میگو دریایی و پرورشی یافت می گردد.

میگو پرورشی ایران که از نوع وانامی می باشد در مناطق جنوبی کشور پرورش داده می شود. به دلیل اینکه اقلیمی که میگو در آن پرورش داده می شود باید گرمسیری و نیمه گرمسیری باشد، از این رو مناطق جنوبی کشورمان برای پرورش میگو انتخاب شده اند.
میگو در استخرهایی پرورش داده می شود که بین ۳۰ تا ۵۰ درصد خاک آنها از جنس رس باشد. خاک رس قدرت نگهدارندگی کافی در برابر آب را دارد. تناسب لازم بین رس و شن در خاک استخر نیز باید رعایت شود.

میگو یک جانور کف زی است و در بستر استخر پرورش می یابد و رشد می کند. به همین دلیل استخرها باید دارای بیشترین وسعت بستر باشند. مساحت استخرهای پرورش معمولا یک هکتار در نظر گرفته می شود.

بهترین قیمت فروش میگو وانامی تازه

میگو وانامی

غذای میگو پرورشی از دو منبع اصلی طبیعی و مصنوعی تامین می شود. برای تامین غذای طبیعی باید شرایط مطلوبی جهت رشد موجودات مورد تغذیه میگو بوجود آید. به این منظور از کود دهی کف استخر استفاده می شود.

غذای مصنوعی میگو از نوع پلت است. این غذا در کارخانه های تولید غذای میگو تولید شده و در اختیار پرورش دهندگان قرار می گیرد.

برای فروش میگو وانامی، میگو باید به اندازه ای رسیده باشد که قابلیت برداشت و صید از استخر را داشته باشد. نمودار زیر میزان رشد میگو وانامی را بر اساس روزهای پرورش نشان می دهد.

فروش میگو وانامی

بر اساس این نمودار، پس از گذشت تقریبا ۳ ماه از آغاز دوره پرورش، میگو وانامی به وزنی بین ۲۰ تا ۲۵ گرم می رسد. در این مرحله پس از صید و برداشت میگو از استخرها، فروش میگو وانامی آغاز می گردد.

در حال حاضر میگو وانامی تنها گونه پرورشی در کشورمان می باشد که از مرغوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد.

برای خرید و فروش میگو وانامی درجه یک و با کیفیت، شما می توانید از طریق همین سایت اقدام نمائید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوال در زمینه تهیه و عرضه این محصول می باشند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید